TRANSILON JUOSTOS

HORIZONTALUS TRANSPORTAVIMAS
Reikalingas slidus, ar kibus paviršius? Reikia juostos turinčios naujausius sertifikatus maisto pramonei, o gal atitinkančios reikalavimus ATEX – sprogiai aplinkai? Antistatinės arba ne? Mes rasime Jums tinkamą sprendimą Jūsų produkto transportavimui.
SKERSINIS TRANSPORTAVIMAS
Reikia transportuoti produkciją kampu - į viršų, ar į apačią? Esant kėlimo kampui iki 22° rasime tinkamą juostą lygiu ar struktūriniu paviršiumi. Reikia statesnio kampo – parinksime reikiamo aukščio skersinius profilius.
KREIVAEIGIS TRANSPORTAVIMAS
Kreivaeigės “Forbo – Siegling” juostos pritaikomos visoms transporterių sistemoms ir naudojamos daugelio žinomų gamintojų.
SURINKIMAS IR PASKIRSTYMAS
Logistikos srityje - turime patirties. Siūlome ir naujus sprendimus, juostas kurios taupo energiją ir dirba tyliai net prie labai didelių greičių.
TECHNOLOGINIO PROCESO JUOSTOS
Neaiški riba - tarp klasikinio transportavimo iš taško „A“ į tašką „B“ ir „aktyvaus” dalyvavimo transportavimo procese, su Siegling Transilon juostomis dažniausiai peržengiama. Reikia formuoti gaminį? Sekti gaminio judėjimą? Reikia specialaus paviršiaus žymėjimo tiksliam pozicionavimui? Mes galime pasiūlyti tinkamą sprendimą.

IŠKILO KLAUSIMŲ?

Scroll to Top