ALIUMINIO PROFILIŲ SISTEMA

Aliuminio profilių sistema skirta įvairioms pramonės sritims. Ši sistema apimanti kaip, 5, 6, 8, 10, 12 dydžio standartinius profilius, taip ir nestandartinius profilius, sujungimo, panelinius, dinaminius ir specialius elementus, D30 sistema, laiptų sistema, darbo vietų ir uždarų įrenginių sistema.

MBS SISTEMA

Standartinių aliuminio profilių sistema skirta įvairios užduotims spręsti,  apimanti kaip, 5, 6, 8, 10, 12 dydžio profilius, taip ir sujungimo, panelinius, dinaminius ir specialius elementus.

Išsamiau
LEAN SISTEMA

LPS (LEAN Production System) sistema- tai lengvai keičiama vamzdelių sistema (D=30 mm) skirta optimizuoti gamybos procesus bei įgyvendinti LEAN filosofijos idėjas.

Išsamiau
ROBOTIZACIJA

Nesvarbu, ar naudojate robotus žmogaus ir roboto bendradarbiavimui, ar savarankiškai mažų partijų gamybai, ITEM užtikrina, kad į savo gamybos operacijas galėsite saugiai ir lanksčiai integruoti robotus.

Išsamiau
ERGONOMINIŲ DARBO VIETŲ SISTEMOS

Ergnomiškos darbo vietos (įrengimas, tobulinimas);
ESD komponentai darbo vietoms; susisiekiančios darbo vietos, našumo didinimas; darbo vietų mobilumo pagerinimas.

Išsamiau
KONVEJERIAI

Nesvarbu, ar ieškote automatizuoto ar rankinio medžiagų transportavimo sprendimo, ITEM yra idealus pagrindas kuriant efektyvias transportavimo sistemas.

Išsamiau
APSAUGINIAI ATITVARAI

Pirmiausia ir svarbiausia, atitvarai prie įrengimų yra darbuotojų apsauga nuo galimų pavojų. Naudodami specialius komponentus iš ITEM, galite sukurti pramoninę saugos įrangą nuo paprastų attvarų iki mašinų gaubtų ir „švarių“ kabinų (clean room).

Išsamiau

IŠKILO KLAUSIMŲ?

Scroll to Top