ERGONOMINIŲ DARBO VIETŲ SISTEMOS

ITEM darbo vietos - tai greitas, lankstus, ekonomiškas ir ergonomiškas sprendimas realizuoti Jūsų projektą.

Kuriant specifinius reikalavimus atitinkančią darbo vietą naudokite elektroninį konfigūratorių. Pradedant nuo darbastalio formos, matmenų ir baigiant ergnonomiškais sprendimais pritaikytais konkrečiam darbuotojui.

Svarbi ne tik pati darbo vieta ir jos forma - vienguba su standartiniu apšvietimu ar linijinė, skirta našiam keleto operacijų atlikimo procesui. Efektyvumo didinimas ITEM sistemoje pasiekiamas mobilumo sprendimais: įvairūs vežimėliai, stumdomos lentynos, gravitaciniai konvejeriai, šarnyriniai prailginimai, kampinės lentynos, žaliavų tiekimo loveliai ir daugelis kitų.

Su specialiu mobilumo sprendimo konfigūratoriumi kiekvienas klientas gali susikonstruoti sau reikalingą darbo vietos mobilumui reikalingą įrangą.

Viena aktualiausių sričių yra ESD saugumo (Electrostatic discharges safe) reikalavimų atitikimas – visos konstrukcijos, priedų, kėdžių, kilimėlių, įžeminimo priedų atitikimas standartams. Tai ypač aktualu elektronikos, puslaidininkių pramonėje ir kitose aplikacijose, kuriose elektrostatinio krūvio egzistavimas yra nepageidaujamas.

IŠKILO KLAUSIMŲ?

Scroll to Top