igus® PRODUKTAI

Judesio plastikų pasaulis nuolat juda. O ten, kur kažkas juda, mes ateiname ir siūlome savo klientams technines naujoves: tobulinkite tai, kas juda! Tai yra pagrindinis mūsų gamybos pastangų principas.

APSAUGINIAI VIKŠRAI E-CHAIN

Apsauginiai vikšrai e-chain yra skirti nukreipti ir apsaugoti žarnas bei kabelius judančiose aplikacijose. IGUS apsauginiai vikšrai prailgina kabelių bei žarnų eksploatavimo laiką bei daugeliu atveju apsaugo įrengimus nuo prastovų.

Išsamiau
Lankstūs kabeliai chainflex®

Lankstūs kabeliai chainflex yra skirti dirbti judančiose aplikacijose apsauginiuose vikšruose. Jie atlaiko didžiuliu greičius ir pagreičius, ilgas distancijas, bei pačias nepalankiausias darbo sąlygas.

Išsamiau
Kabeliai su jungtimis readycable®

Kabeliai su jungtimis pagal individualius užsakymus arba pagal pasaulinių gamintojų standartus.

Išsamiau
PLASTIKINIAI GUOLIAI

igus® guoliai pagaminti iš aukštos kokybės savitepio plastiko, kuris užtikrina mechaninį stabilumą bei labai gera trinties koeficiento santyki su daugeliu medžiagų. igus guoliai puikiai veikia, nepriklausomai nuo išorinių veiksnių: purvo, dulkių, chemijos, vandens bei kitų išorinių abrazyvų.

Išsamiau
Linijinės sistemos DryLin®

Kreipiančiųjų sistema drylin nereikalauja priežiūros ir yra atsparios išoriniams poveikiams. Be to, dėl naudojamų aukštos kokybės polimerinių medžiagų ir dizaino jos veikia ypač tyliai.

Išsamiau
3D SPAUSDINIMAS
Iki 50 kartų ilgesnis eksplotavimo laikas judančiose aplikacijose palyginus su standartinėmis 3D spausdinimo medžiagomis.
Išsamiau
PLASTIKINIAI RUOŠINIAI

Iglidur medžiagų ruošiniai skirti mechaniniam apdirbimui.

Išsamiau
"Low cost" automatizacija

Low Cost Automation tikslas – ekonomiškai efektyvius ir patogius automatikos sprendimus padaryti prieinamus kiekvienam.

Išsamiau

IŠKILO KLAUSIMŲ?

Scroll to Top