PLASTIKINIAI GUOLIAI

IGLIDUR SLYDIMO ĮVORĖS
Slydimo įvorės iglidur nereikia papildomo tepimo. Todėl joms nereikia priežiūros ir yra ekonomiška alternatyva metaliniams slydimo guoliams. Specialiai „igus“ sukurtos „iglidur“ medžiagos leidžia plačiai pritaikyti mūsų slydimo įvores įvairiose pramonės šakose. Pavyzdžiui, naudoti esant aukštai temperatūrai, sąlyčiui su maistu,cheminėmis medžiagomis ir esant didelėms apkrovoms.
Igubal sferiniai guoliai
80 % lengvesni nei panašūs metaliniai guoliai igubal® sferiniai guoliai yra nereikalaujantys priežiūros, pagaminti visiškai iš plastiko. Priklausomai nuo medžiagos pasirinkimo, galima naudoti iki +200°C temperatūroje. Be to, visa igubal® guolių sistema yra nejautri dulkėms ir purvui bei atspari korozijai. Dėl savo netepimo savybių nėra jokių kliūčių naudoti skystose terpėse..
Xiros rutuliniai guoliai
Xiros savitepiai rutuliniai guoliai yra lengvi, atsparūs chemikalams ir nemagnetiniai. Tai užtikrina saugų naudojimą medicinoje, pakavimo, maisto perdirbimo, pavarų technologijose ir daugelyje kitų pramonės šakų.
PRT atraminiai guoliai
PRT atraminių guolių Konstrukcija paremta ne metaliniais ritinėliais ar rutuliais, o priežiūros nereikalaujančiais slydimo elementais iš tribologiškai optimizuotų savitepių iglidur medžiagų bei žiedais iš lengvo anoduoto aliuminio arba nerūdijančio plieno.
Krumpliaračiai ir krumpliastiebiai
Krumplinės pavaros iš tribologiškai optimizuotų iglidur® polimerų, stebina savo žymiai ilgesniu tarnavimo laiku nei krumpliaračiai, pagaminti iš panašių plastikų. Dėl tiksliai sureguliuotų armavimo medžiagų priedų ir kietų tepalų jiems nereikia papildomo tepimo.

IŠKILO KLAUSIMŲ?

Scroll to Top