PARTNERIAI

ESAME ĮGALIOTAS ŠIŲ GAMINTOJŲ ATSTOVAS LIETUVOJE

Danfoss

Vokietija, Danija, JAV

Tai pasaulinė kompanija užsiimanti naujų hidraulikos komponentų kūrimu, gamyba ir pardavimu. Daugiausiai Danfoss hidraulika skirta mobiliesiems įrenginiams. Nuo hidrostatinių transmisijų iki vairavimo komponentų, ir nuo variklių bei vožtuvų iki siurblių.

Forbo Siegling GmbH

Vokietija

Tai pasaulinis pramoninių gaminių lyderis, gaminantis aukštos kokybės pavarų diržus, konvejerių juostas, plastikines modulines juostas, krumplinius ir apvalius diržus. Šie produktai dar žinomi Siegling vardu.

ITEM Industrietechnik GmbH

Vokietija

Aliuminio ir plieno profilių sistemų gamintojas Item aliuminio profilių sistemos produktai yra gavę daug tarptautinių konstruktorių apdovanojimų. Šios kompanijos produktus galima naudoti ne tik pramonės srityje, bet ir gaminant baldus, stendus, vartus ir kitus paprastam vartotojui skirtus gaminius.

igus GmbH

Vokietija

Apsauginių vikšrų, slydimo guolių ir kreipiančiųjų gamintojas. Gaminiai iš plastiko - tai mažesni kaštai ir ilgesnis mašinų tarnavimo laikas, nenaudojant tepimo bei atsisakant nemažos dalies įrengimų priežiūros darbų. Pasirinkimas iš daugiau negu 80.000 produktų.

Hydronit Srl

Italija

Kompanija užsiimanti naujų hidraulikos komponentų kūrimu, gamyba ir pardavimu. Pagrindiniai produktai - mini ir mikro hidraulinės stotelės. Daugiausiai ši hidraulika skirta mobiliesiems įrenginiams bei kelimo technikai.

MP Filtri Spa

Italija

Hidraulikos komponentų gamintojas Kompanija užsiimanti įvairių tipų filtrų, filtravimo elementų, struktūrinių komponentų hidraulinėms sistemoms kūrimu bei gamyba. Taip pat gamina alyvos kokybės matavimo ir stebėjimo priemones.

VOSS Fluid GmbH

Vokietija

Pasaulinė kompanija pirmaujanti hidraulinių vamzdžių sujungimo technologijoje. Be plataus spektro jungčių, produktų programa taip pat apima ir sudėtingas vamzdžių sujungimo sistemas, iš anksto surinktus mazgus ir sujungimo įrangą.

Aidro Srl

Italija

Įmonė specializuojasi CETOP modulinių skirstytuvų bei vožtuvų, isukamų (cartrige) vožtuvų projektavime ir gamyboje. Nuo 2017 m Aidro pristatė naują technologiją - Additive Manufacturing, leidžianti 3D Metalo spausdintos produkcijos gamybą hidraulikos sektoriuje.

Gemels Srl

Italija

Hidraulikos komponentų gamintojas Įmonė specializuojasi rutulinių vožtuvų projektavime ir gamyboje nuo 1/4" iki 36" dydžio ir yra pasaulinis lyderis pramonės ir hidraulikos srityse.

BEHAbelt

Vokietija

BEHA Innovation GmbH yra Vokietijos šeimos įmonė, vykdanti gamybą Vokietijoje. Laikydamiesi šūkio „išmanusis transportavimas“, tiekia naujoviškus pavarų ir konvejerių technologijų produktus nuo 1974 m. Visi BEHA profiliai, juostos ir suvirinimo technologija yra pritaikyti rinkos poreikiams ir parduodami su „BEHAbelt“ prekės ženklu.

WHITE DRIVE MOTORS & STEERING

Vokietija, JAV

Lyderiaujantis gamintojas, kuris specializuojasi planetinių variklių ir vairavimo elementų gamyboje Veikdama visame pasaulyje daugiau nei penkiasdešimt metų, „White“ kuria novatoriškus, patvarius, našius ir efektyvius hidraulinius produktus daugelyje rinkos sektorių.

ALIUMINIO PROFILIŲ SISTEMA
TRANSPORTERIŲ JUOSTOS IR DIRŽAI
HIDRAULIKA
POLIMERŲ GAMINIAI

ALIUMINIO PROFILIŲ SISTEMA

TRANSPORTERIŲ JUOSTOS IR DIRŽAI

HIDRAULIKA

POLIMERŲ GAMINIAI

Scroll to Top