PLOKŠTI DIRŽAI

Plokšti diržai yra lengvai valdomi, turi aukštą naudingumo koeficientą , pasižymi geromis bėgimo savybėmis net esant dideliam greičiui. Įtempimo jėga, viršutinė ir apatinė danga, diržo kordo savybės - SIEGLING pasiūlys Jums tinkamą sprendimą . Parinksime tinkamiausią, kainą atitinkantį ir efektyviausią diržą Jūsų įrengimui. Diržai lengvai sujungiami, tiek dirbtuvėse tiek ant įrengimo, arba užsakomi begaliniai be siūlės, be sujungimo vietos.

POLYSTER LINE

Fabric or truly endless cord

Diržai su poliesterio kordu yra paprasčiau sujungiami, dažnai nereikia jokių papildomų medžiagų, lengviau paruošiamas sujungimas iškarpant z formos dantis. Sujungimo vieta o ir patys diržai su poliesterio kordu yra šiek tiek silpnesni, lyginant su diržais su poliamido kordu. Galimi šios rūšies diržai su begaliniu kordu be jungties vietos.

Išsamiau
ARAMIDE LINE

Fabric or truly endless cord

Diržai su aramido kordu pasižymi labai dideliu stiprumu ir mažu pailgėjimu įtempiant. Dažnai naudojami, kai diržai yra labai ilgi o diržo įtempimui nėra daug vietos. Kai didelės perdavimo apkrovos, greičiai, kai ilgas diržas suka daug velenų. Labai didelėms apkrovoms, galimi šios rūšies diržai su begaliniu kordu be jungties vietos.

Išsamiau
POLYAMIDE LINE

Highly orientated sheet

Diržai su poliamido kordu yra tradiciniai jėgos perdavimo diržai. Yra ypač stabilūs kraštams, skersai standūs ir tvirti. Jie taip pat pasižymi elastingumu, labai geromis amortizavimo savybėmis. Sujungiami nušlifuojant su perdengimu, naudojant klijus.

Išsamiau
POLYURETHANE LINE

Flexibl

Diržai iš itin elastingos poliuretano plėvelės yra ypač lankstūs ir pasižymi labai geromis amortizacinėmis savybėmis. Siauresniems diržams dažnai nereikalingas įtempimo mechanizmas, nes galima įtempti rankomis. Yra lengvai sujungiami tiesiog sulydant galus prese, nereikia jokių papildomų medžiagų. Kartais naudojami kaip transportavimo juostos.

Išsamiau

IŠKILO KLAUSIMŲ?

Scroll to Top