HIDRAULINĖS STOTYS

Projektuojame ir gaminame stacionarias, mini ir mikro hidraulinės stotis, atliekame aptarnavimą ir diagnostiką. Visos hidraulinės stotys pagamintos pas mus turi unikalų numerį, yra išbandomos ir sureguliojamos pagal pateiktą užduotį. Taip pat mūsų klientai gauna hidraulinės stoties pasą su techninėmis charakteristikomis, hidrauline schema, pagrindinių elementų sąrašu.

Projektuojame ir gaminame stacionarias hidraulinės stotys pagal pateiktą užduotį.

Projektuojame ir gaminame stacionarias, mini ir mikro hidraulinės stotis, atliekame aptarnavimą ir diagnostiką. Visos hidraulinės stotys pagamintos pas mus turi unikalų numerį, yra išbandomos ir sureguliojamos pagal pateiktą užduotį. Taip pat mūsų klientai gauna hidraulinės stoties pasą su techninėmis charakteristikomis, hidrauline schema, pagrindinių elementų sąrašu.

Apskaičiuojame atskiru elementų charakteristikas ir kruopščiai parenkame standartinius elementus atsižvelgiant į jų funkcionalumą ir patikimumą, reikalui esant gaminame nestandartinius elementus. SolidWorks programa nubraižome hidraulinės stoties modelį ir išdėstome visus elementus, suderiname stoties išmatavimus su užsakovu.
Visos hidraulinės stotys pagamintos pas mus turi unikalų numerį, yra išbandomos ir sureguliuojamos. Taip pat mūsų klientai gauna hidraulinės stoties pasą su techninėmis charakteristikomis, hidrauline schema, pagrindinių elementų sąrašu.
Atliekame periodinį aptarnavimą garantinio ir po garantinio laikotarpio metų.

Tipinė hidraulinės stoties sudėtis:

Mūsų mini hidraulinės stotis yra modulinės struktūros ir lengvai išpildo pramonės ir mobiliosios technikos reikalavimus. Jų pagrindas yra lengvas aliuminio liejinio Universalus centrinis flanšas, kuris gali būti modifikuotas į tūkstantį skirtingų sudėčių iš riboto standartinių komponentų skaičiaus.

Pagrindinės charakteristikos

 • Galingumas iki 7,5 kW AC ir 4 kW DC, alyvos srautas nuo 0,3 iki 25 l/min ir slėgis iki 300 bar arba daugiau;
 • aukštas integralumas;
 • krumpliaratiniai ir rankiniai siurbliai;
 • slėgio ir srauto valdymo vožtuvai;
 • atbuliniai ir 2, 3, 4 krypčių vožtuvai;
 • proporcinis slėgio ir srauto valdymas;
 • iki 9 vykdymo įtaisų gali būti prijungti prie mini hidraulinės stoties;
 • visi komponentai gaminami kaip atskiri elementai, kas užtikrina greita ir paprasta surinkimą (jokių smulkių detalių, spyruoklių ir t.t.).

Suderinamumas

 • Mūsų mini hidraulinės stotis gali būti komplektuojamos standartiniais 0,5 ar 1 grupės, dešinės ir kairės sukimosi krypties, reversuojamais ar dvigubais (HI-LO) krumpliaratiniais siurbliais;
 • Gali būti naudojami standartiniai elektros varikliai su B14 flanšų nuo 71 iki 112 dydžio;
 • Įsukami vožtuvai yra 3/4-16UNF SAE08 standartinio išpildymo, grįžtamo srauto reguliatoriai yra 1/4″BSPP arba 3/4- 16UNF SAE08 standartinio išpildymo.

Efektyvumas

Aukštos kokybės krumpliaratiniai siurbliai, elektros varikliai ir elektromagnetinių vožtuvų ritės visi specialiai sukonstruoti ir optimizuoti tipiškiems mini hidraulinių stočių poreikiams, siekiant pagerinti sistemos bendrą veiksmingumą, padidinti energijos panaudojimo veiksmingumą, sumažinti šilumos išskyrimą ir energijos sąnaudas. Visos stotis yra individualiai patikrintos prieš atidavimą klientams. Funkciniai komponentai yra pagaminti iš grūdinto plieno, kas užtikrina didelį patikimumą ir ilgą tarnavimo laiką.

Šios stotys suprojektuotos, kad užimtų kuo mažiau vietos. Dažiausia panaudojimo sritis – mobili technika.

Mūsų mini hidraulinės stotys yra modulinės struktūros ir lengvai išpildo pramonės ir mobiliosios technikos reikalavimus. Jų pagrindas yra lengvas aliuminio liejinio Universalus centrinis flanšas, kuris gali būti modifikuotas į tūkstantį skirtingų sudėčių iš riboto standartinių komponentų skaičiaus.

Galimi standartiniai B14 flanšo AC varikliai arba kompaktiški specialaus išpildimo varikliai, kurie jungiasi be tarpinio flanšo.

Nuolatinės srovės varikliai galimi 80 dydžio nuo 0,15 iki 0,8 kW 12 arba 24 V, o taip pat ir 114 dydžio iki 2,2 kW VDC.

Universalus aliumininis centrinis flanšas (3 tipų) yra pagrindinė stoties dalis. Čia montuojama net iki 7 elementų viduje ir keli įsukami išorėje, bei NG3 vožtuvai.

3 serijų aukšto naudingumo koeficiento hidrauliniai siurbliai:

„K” – standartinė serija;
„H” – aukšto slėgio (iki 240 bar pikinis slėgis) serija;
„R” – pakeičiamos krypties (reversuojamas) siurblys.

Apvalus metaliniai bakai nuo 0,7 iki 2,4 l horizontaliam ir vertikaliam montažui, taipogi plastikiniai bakai (apvalus ar kvadratiniai) nuo 0,7 iki 3,5 l.

Elektriškai valdomi NO, NC arba dvigubo blokavimo vožtuvai standartiniu SAE08 lizdu, rankinis siurbliukas ir proporciniai vožtuvai, užraktai ir NG3 skirstytuvai leidžia sudaryti pilnai atitinkančia užduoti hidraulinę sistemą.

IŠKILO KLAUSIMŲ?

Scroll to Top