Komponentas Jūsų kūrybai

 
 

HITECH yra šių gamintojų įgaliotas atstovas Lietuvoje

DanfossDanfoss, Vokietija, Danija, JAV
Hidraulikos komponentų gamintojas

Tai pasaulinė kompanija užsiimanti naujų hidraulikos komponentų kūrimu, gamyba ir pardavimu. Daugiausiai Danfoss hidraulika skirta mobiliesiems įrenginiams. Nuo hidrostatinių transmisijų iki vairavimo komponentų, ir nuo variklių bei vožtuvų iki siurblių.

ForboForbo Siegling GmbH, Vokietija
Transporterių juostų ir pavarų diržų gamintojas

Tai pasaulinis pramoninių gaminių lyderis, gaminantis aukštos kokybės pavarų diržus, konvejerių juostas, plastikines modulines juostas, krumplinius ir apvalius diržus. Šie produktai dar žinomi Siegling vardu. Šio gamintojo produktai naudojami daugelyje pramonės sričių, prekybos ir paslaugų sektoriuose. Pavyzdžiui, konvejerių juostos maisto pramonėje, bėgimo takelių juostos sporto klubuose, juostos krovinių paskirstymui logistikos centruose.

ITEM Industrietechnik GmbH, Vokietija
Aliuminio ir plieno profilių sistemų gamintojas

Pagrindinis šios kompanijos bruožas - inovatyvumas ir puikus dizainas. Item aliuminio profilių sistemos produktai yra gavę daug tarptautinių konstruktorių apdovanojimų. Šios kompanijos produktus galima naudoti ne tik pramonės srityje, bet ir gaminant baldus, stendus, vartus ir kitus paprastam vartotojui skirtus gaminius.

Igusigus GmbH, Vokietija
Apsauginių vikšrų, slydimo guolių ir kreipiančiųjų gamintojas

Gaminiai iš plastiko - tai mažesni kaštai ir ilgesnis mašinų tarnavimo laikas, nenaudojant tepimo bei atsisakant nemažos dalies įrengimų priežiūros darbų. Pasirinkimas iš daugiau negu 80.000 produktų.

HydronitHydronit Srl, Italija
Hidraulikos komponentų gamintojas

Kompanija užsiimanti naujų hidraulikos komponentų kūrimu, gamyba ir pardavimu. Pagrindiniai produktai - mini ir mikro hidraulinės stotelės. Daugiausiai ši hidraulika skirta mobiliesiems įrenginiams bei kelimo technikai.

MP FiltriMP Filtri Spa, Italija
Hidraulikos komponentų gamintojas

Kompanija užsiimanti įvairių tipų filtrų, filtravimo elementų, struktūrinių komponentų hidraulinėms sistemoms kūrimu bei gamyba. Taip pat gamina alyvos kokybės matavimo ir stebėjimo priemones.

VOSS Fluid GmbH, Vokietija
Hidraulikos komponentų gamintojas

Pasaulinė kompanija pirmaujanti hidraulinių vamzdžių sujungimo technologijoje. Be plataus spektro jungčių, produktų programa taip pat apima ir sudėtingas vamzdžių sujungimo sistemas, iš anksto surinktus mazgus ir sujungimo įrangą. Dėka individualių sprendimų ir išsamios paslaugų programos, VOSS Fluid turi puikia reputacija kaip partneris stacionarios ir mobilios hidraulikos srityje.

Aidro Srl, Italija
Hidraulikos komponentų gamintojas

Įmonė specializuojasi CETOP modulinių skirstytuvų bei vožtuvų, isukamų (cartrige) vožtuvų projektavime ir gamyboje. Nuo 2017 m Aidro pristatė naują technologiją - Additive Manufacturing, leidžianti 3D Metalo spausdintos produkcijos gamybą hidraulikos sektoriuje.

Gemels Srl, Italija
Hidraulikos komponentų gamintojas

Įmonė specializuojasi rutulinių vožtuvų projektavime ir gamyboje nuo 1/4" iki 36" dydžio ir yra pasaulinis lyderis pramonės ir hidraulikos srityse. Nuo 2010 m. GEMELS telkia didelį dėmesį ir vis daugiau investuoja naftos pramonės srityje.