Komponentas Jūsų kūrybai

 
 

HITECH reiškia "High technology" - pažangios technologijos. Tokių technologijų poreikis Lietuvoje sparčiai didėja. Nuo 1996 m. UAB HITECH padeda Lietuvos įmonėms apsirūpinti nauja šiuolaikine technika, spręsti gamybos automatizavimo problemas, o taip pat tiekia įrengimus mobiliai technikai, kuri naudojama žemės ūkyje, miškininkystėje, kelių priežiūrai.

UAB HITECH neapsiriboja reikalingų sudėtinių dalių bei elementų tiekimu, bet teikia ir visapusiškas kvalifikuotas konsultacijas projektuojant hidraulines ir kt. sistemas, parenkant jų elementus, pritaikant transporterių juostas, sprendžiant jėgos perdavimo uždavinius.

UAB HITECH darbo principai remiasi betarpišku bendradarbiavimu su klientu. Daug konsultuojamasi su užsienio tiekėjais, siekiant kuo tiksliau parinkti reikalingus automatizavimo elementus. Didelis dėmesys skiriamas komercinėms bei techninėms kelionėms pas klientus. Iškilus techninei problemai, UAB HITECH atstovai atvyks pas Jus ir padės rasti optimaliausią sprendimą.

Vienas svarbiausių UAB HITECH darbo principų - tiekti tik aukštos kokybės automatizavimo priemones, todėl pasirenkant užsienio ir Lietuvos tiekėjus didžiausias dėmesys skiriamas jų siūlomų prekių bei paslaugų, o taip pat tiekimo bei klientų aptarnavimo kokybei.

 Šiek tiek istorijos

UAB HITECH registruota 1995 m., veiklą pradėjo 1996 m. nuo hidraulikos elementų ir transporterių juostų su pavarų diržais tiekimo. Tuo metu įmonėje dirbo 3 žmonės.

2000 m. mūsų žinios hidraulikos srityje buvo įvertintos ir mes tapome oficialiu DANFOSS atstovu Lietuvai hidraulikos srityje.

Laikui bėgant pastebėjome konstrukcinių elementų, naudojamų įrengimų gamybai, poreikį. Todėl 2000 m. mūsų siūlomas asortimentas prasiplėtė konstrukciniais aliuminio profiliais ir jų sujungimo elementais skirtais įrengimų gamybai. Taip pat užmezgėme kontaktus ir pradėjome atstovauti vieną pažangiausių kompanijų IGUS, gaminančia apsauginius vikšrus, plastikinius guolius bei įvorės ir lanksčius laidus.

2005 m. mes tapome ITEM įgaliotais atstovais Lietuvoje, kas leido mums pasiūlyti Lietuvos partneriams žymiai platesnį aliuminio profilių sistemos asortimentą bei trumpesnį pristatymo terminą. Taip pat pagerėjo gaminių kokybė ir sumažėjo kaina.

2007 m. pabaigoje išsprendėme ofiso ir sandėlio su gamybinėmis patalpomis atskirumo problemą ir persikėlėme į naujas modernias ir erdvias patalpas Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje UAB “Elinta” pastate.

Šiuo metu įmonėje dirba 15 darbuotojų. Mūsų veikla ne tik prekių tiekimas, bet didžiąja dalimi tai techninių uždavinių sprendimas, konsultacijos projektuojant naujas sistemas ar ieškant gedimų jau esamose sistemose.